LIVE

Temat: Origami, czyli życie z papieru.
Cytuj: Sargeras napisał (Wyślij 3798325) Łabędzie fajnie wyglądają i żurawie, ale nie umiem :P żuraw podstawą i ikoną origami! @tommy~~ wyjdzie, w moich prostokącikach różnice przeciwległych boków dochodziły do jakichś 3mm i bez problemu szło :P ten model jest bardzo tolerancyjny wobec maniany przy wysokiej efektowności, dlatego robi większą furorę niż ancient dragon (btw, zrobiłem drugiego - tym razem z 70cm x 70cm. ochrzciłem go Bartek) @Royal Killer: najprostsze smoki, lilie i kwiaty migdałowca, pudełko, słynny waterbomb (często można znaleźć określenie "now fold the waterbomb base", warto wiedzieć co to).
Źródło: tibia.org.pl/forum/showthread.php?t=342361Temat: Origami krok po kroku
Origami krok po kroku   Origami krok po kroku http://i39.tinypic.com/1zp6v4x.jpg Opis produktu Classic hands-on przypomnienie posiada wszystkie informacje dla początkujących, jak i weteranów paperfolders musimy stworzyć modele inspirowane origami. Instrukcje i schematy do kształtowania tak proste obiekty jak kwiat, japoński polu, a Kościół, jak i bardziej ambitne projekty, takie jak wiewiórka na log, ptaki w gnieździe, jednorożca, i wypełnić żaglowiec z ożaglowaniem. Ponad 30 projektów dla zabawy origami fanów w każdym wieku i umiejętności. ... Dzięki doceniają Linki z tego postu zostały usunięte z powodu naruszenia praw autorskich.
Źródło: wiaderko.net/showthread.php?t=61247


Temat: Furis 401
... origami, modele z papieru. Lubię grać na kompie, głównie w rpg. Moje ulubione tytuły to Morrowind i Fallout 2. Poza kompem gram także na PlayStation2. Głównie w Guitar Hero i gry...
Źródło: as.i-rpg.net/viewtopic.php?t=1281